GPS do auta - Lite

gps-do-auta-zdarma

TomTom Telematics rozšířil své portfolio "GPS do auta" o verzi Webfleet Lite, ve které neinvestujete do vybavení vozidla. Můžete tak těžit z kvalitního řešení TomTom bez nutné investice a profitovat z nižších nákladů na vozový park a menší administrativu.

Vyvinuto pro osobní vozidla, pick-up a dodávky.


Veškeré výhody "GPS do auta"

Webfleet Lite GPS do auta poskytuje všechny podstatné úlohy pro sledování vozidel. Díky nekompromisnímu přehledu o pohybu vozidel profitujete na úspoře ujetých kilometrů, PHM a snížené administrativě. Bez investice do zařízení ve vozidle.

gps-do-auta-zdarma-trasa
  • Zdokumentujte jízdy vozidla
Trasy vozidel nezávisle na výkazu řidiče můžete i zpětně zobrazit v mapě. Při kontrole zaznamenaných tras a jízd tak můžete zjistit, jak by se dalo dosáhnout  dalších úspor.
  • Snižte administrativu
TomTom GPS do auta generuje přehledné reporty a hlášení o jízdách, včetně času a místa odjezdu a příjezdu, době jízdy, stání, nebo ujetých kilometrech. Snížíte tak administrativu, zjednodušíte výkaznictví a zároveň získáte přehled o efektivitě jedbotlivých vozidel.
  • Vyberte optimální vozidlo
Pokud přidělujete úkoly vozidlům během dne, můžete vybrat na další zakázku optimální vozidlo. Na dispečinku máte informace o jejich aktuální pozici i jízdách v reálném čase. Uspoříte tak další zbytečnéí kilometry a čas při nadbytečném popojíždění.
  • Zkontrolujte zatávky a parkování vozidel. Pohybují se vozidla v určeném prostoru?

Jednoduchým způsobem zjistíte místa a časy zastávek vozidel. Stejně tak, zda nevyjely z předepsané lokality, nebo naopak nezajely do místa, které je nežádoucí. O takové aktivitě ihned obdržíte hášení v reálném čase. Můžete definovat libovolnou oblast, včetně koridoru trasy, který nemá vozidlo opustit.

 


gps-do-auta-zdarma-oblast


Ořezání výdajů při zprovoznění

Odpadají náklady spojené s instalací ve vozidle, odstávkou vozidla a přejezdem do servisního místa. Jednotku můžete umístit ve vozidle sami. Odpadají náklady i na zprovoznění dipečinku -  stačí pouze přístup k internetu a přihlašovací údaje, které obdržíte mailem.


Rychlé a jednoduché spuštění služby

Zprovoznění vašich vozidel ve Webfleet Lite je v řádu dnů. Odpadá také organizace montáží, zbytečných přejezdů vozidel a časových prostojů.

Řešení Webfleet Lite je určeno pro osobní vozidla a dodávky. Smlouva se uzavírá na dobu 6 nebo 36 měsíců.


Další rozšíření

Základní verzi TomTom Webfleet Lite lze rozšířit na plnou verzi Webfleet a následně i o moduly pro sledování spotřeby PHM, záznamy z tankovacích karet, jízdní příkazy a další. Řešení tak poroste s Vámi, pokud budete potřebovat přeřadit na vyšší rychlostní stupeň.

Pokud chcete také proftovat z aplikací TomTom pro sledování vozidel, kontaktujte nás ještě dnes. A využijte zvýhodnění do konce září 2014.

 


gps-do-auta-zdarma-report


Chcete také využít výhody chytrého řešení TomTom GPS do auta? Služby TomTom Telematics využívá již přes 30.000 společností. Zavolejte nám, napište nebo nechte vzkaz. Co nejdříve se Vám ozveme!

 

btn2-chci-upresnit     btn2-chci-vyzkouset     btn2-chci-koupit

 

Rychlý kontakt

Tel.: +420 233 373 855

E-mail:  info@tomtomfleet.cz

Kontaktujte mě