OptiDrive 360 - jízda řidiče

Styl-jizdy-ridice-OptiDrive-360

 

Mnoho firem šetří a hledá i ty nejmenší slevy při pořízení vozidel. Neřeší ale následnou motivaci a hodnocení kvality jízdy řidičů. A přitom se zde skrývá obrovský potenciál, stačí ho jenom využít.

 

  • Ekonomická a bezpečná jízda řidiče.
  • Snížení nákladů na PHM a provoz vozového parku.
  • Určeno pro dodávky, osobní a lehká užitková vozidla.


Řidičské dovednosti

OptiDrive 360 sleduje řadu jízdních úkonů, aktuální dopravní situaci i místní silniční síť, pomáhá řidiči zlepšit jízdní styl a jízdní návyky. Cílem je ekonomická a bezpečnější jízda, s tím spojené nížší náklady na PHM, provoz vozidla a servis. Díky řadě KPI a hodnocení lze řidiče motivovat k lepším výsledkům a tím i vyšším úsporám.

 

pro-vozovy-park-eur


Elektronický učitel jízdy ve vozidle

Řidič má prostřednitvím profesionální navigace TomTom v reálném čase zpětnou vazbu ke svojí aktuální jízdě a je nenásině upozorňován na možnosti zlepšení. Může tak lépe vnímat konkrétní situace a zafixovat si jízdní návyky. Po ukončení jízdy má k dispozici statistiku a přehled, ve kteých oblastech se může ještě zlepšit. Stejný přehled má správce vozového parku.

 

PRO52_ZaraditRychlost_PND_CZ_750px


Fleet manager

Fleet manager nebo osoba odpovědná za ekonomiku a údržbu vozidel má přehledy kliknutím myší. Statistiky a reporty jsou generovány na vyžádání nebo automaticky do mailu. Obsahují celkové i detailní informace jak pro potřebu fleet managera, tak pro vedení společnosti, včetně hodnocení řidičů a jejich žebříčku. Tím lze rychle hodnotit řidiče, posktnout různé benefity, motivovat je k lepším výsledkům a tím i úsporám společnosti.

Fleet manager může ve spolupráci se školitelem jízdy upravovat jízdní parametry v závislosti na typu vozidla a požadovaném cílovém stavu. Lze tak dávat akcent na ty vlastnosti, které jsou pro danou flotilu (nebo část flotily) nejvíce efektivní.

 

OptiDrive-360-report


Něco navíc

Řidič získá navíc kvalitní navigaci TomTom včetně aktualizací. Současné také dopravní zpravodajství (tarif LIVE), čímž může ušetřit řadu cenných minut na cestě nebo posunout plánovaný čas dojezdů. To při současném stavu rekonstrukcí naší silniční sítě není vůbec zanedbatelné.

Správce vozového parku má k dispozici řadu dalších reportů, včetně ujetých kilometrů, využití vozidel apod. Může také plánovat a evidovat servisní zastávky za účelem údržby a vykazovat řadu další reportů a statistik.

 

img20130815-172929


Zelená pro životní prostředí

Kromě úspory provozních nákladů deklarujete i pozitivní přístup k životnímu prostředí a snížení emisí CO2. Emise jsou také součástí reportů.

 

pro-vozovy-park-van

 


Chcete také využít výhody chytrého řešení OptiDrive 360? Služby TomTom Telematics zvolilo již 32.000 společností. Zavolejte nám, napište nebo nechte vzkaz. Co nejdříve se Vám ozveme!

 

btn2-chci-upresnit     btn2-chci-vyzkouset     btn2-chci-koupit

 

Rychlý kontakt

Tel.: +420 233 373 855

E-mail:  info@tomtomfleet.cz

Kontaktujte mě