Pro dopravce

pro-dopravce-czk-2

Řešite náklady a kvalitu služeb spojených s přepravami, logistikou nebo externími dopravci? TomTom Telematics je špičková platforma pro dispečery, management, majitele i řidiče. Informace pro Vaše správná rozhodnutí.

  • logistika přeprav, jízdní příkazy, efektivní využití vozidel
  • využití pracovní doby řidiče
  • ekonomická a bezpečná jízda řidiče
  • vysoká kvalita služby pro Vaše zákazníky

Vše on-line. V kanceláři, doma, na cestách. Stabilně již 15 let. Zvolilo přes 32.000 zákazníků se svými 450.000 vozidly.


Tvrdá data o vozidle

Aplikace TomTom Telematics Webfleet poskytuje tvrdá data v reálném čase o každém vozidle. Intuitivní, příjemné a chytré prostředí pro své uživatele. Dostupnost dispečerské aplikace 99,99%.

pro-dopravce-dopravni-informace

 


Zbytečné výdaje

Podívejte se na některé zbytečné výdaje (ve skutečnoti mohou být výrazně vyšší), typické pro nákladní dopravu:

  Popis    CZK / měs. / vozidlo   
  vyšší spotřeba PHM (1 litr / 100 km)      2.900,-
  promarněné palivo při stání 600,-
  2 x zmeškaný exit na dálnici 600,-
  zbytečně najeté kilometry (1%) 1.800,-
  mzda dispečer / 1 hod 220,-
  mzda administrativa / 1 hod 150,-


Můžete ovlivnit až 80% nákladů

Až 80% nákladů spojených s provozem vozidla lze ovlivnit, jak ukazuje následující graf:

pro-dopravce-graf1-green


Chcete využít výhody, ze kterých profituje 400.000 aktivních uživetelů, kteří se rozhodli již před Vámi? Kontaktujte nás, co nejdříve se Vám ozveme. TomTom Telematics je propracovaná koncepce pro současnost i budoucnost!

Další informace také viz - Pro firemní vozový park

 

btn2-chci-upresnit     btn2-chci-vyzkouset     chci-koupit

Digitální tachograf a pracovní doba řidiče

Pro dopravce

digitalni-tachograf-vdo-stoneridge

Využijte maximálně čas vašich vozidel a točte kola! Zejména teď, kdy je nedostatek řidičů. Mějte přehled o pracovní době i zbývající době řizení v reálném čase a nezávisle na řidiči - plánujte a dokončete zakázky včas. Neztrácejte čas správou tachografu a zjednodušte si práci - stahujte tachograf a karty řidiče na dálku!

Mzda řidiče je druhou nejvyšší položkou v nákadech na provoz vozidla.

 

Kolik peněz zbytečně promrháme během přepravy?

Pro dopravce

PromrhLostFuelPic

Nejnovější koncept pro dopravu TomTom je výjimečný a roste s potřebami dopravce. Rychlá a jednoduchá aplikace i návratnost. Díky univerzálnosti jsou peníze v bezpečí nyní i v budoucnu. Systém zvolilo a aktivně využívá přes 200.000 uživatelů. Podívejte se na reálné ukázky.

 

Navigace pro kamiony

Pro dopravce

navigace-pro-kamiony-silnice

TomTom Telematics je výrobcem špičkových navigací pro nákladní auta a profesionální řidiče. Zařízení obsahuje vše, co je potřeba pro kvalitní práci řidiče, úsporu kilometrů a času. Jedná se o model PRO5150TRUCK LIVE s 5" dotykovou obrazovkou.

 

Přes 100 tisíc Kč/rok. Budete i nadále dotovat vaše vozidlo?

Pro dopravce

PigFuelingU české dopravní společnosti s instalovaným terminálem TomTom Business Solutions se potvrdily značné rozdíly v ekonomice jízdy řidičů - rozdíl činil až 100 tis. Kč / rok. Aplikace kromě kontroly řidičů působí také pozitivně na řidičské návyky a bezpečnost jízdy, kdy je řidič během jízdy upozorňován na chybné manévry a následně je může eliminovat.

 

Digitální tachograf a nařízení 561-2006

Pro dopravce

TachoManRidic1

Automatická správa tachografu – dálkové stažení tachografu i karty řidiče bez nutnosti někam zajíždět, archivace po dobu 2 let, analýza nedodržení přestávek a zpráva pro řidiče. To vše bez jakékoliv součinnosti posádky vozidla a na dálku.

 

 

Navigace do auta - nákladní i osobní

Pro dopravce

TruckSun5150_small

Každé 3 měsíce nová mapa zdarma, navíc roční služba LIVE s aktuální dopravní situací HD traffic, také zdarma. K tomu možnost upgrade pro připojení dispečinku. To je nejnovější příspěvek od TomTom Business Solutions - divize TomTom zaměřené na profesionální dopravce.

 

Inteligentní trasy pro vaše nákladní automobily

Pro dopravce

truck1Objížďky, přesměrování, rozměrová omezení... Vaši řidiči musí každý den čelit mnoha různým výzvám, aby svůj náklad dopravili do cíle.

Včasné doručení zboží může pozdržet skutečně kdokoliv, a vystavit řidiče značnému stresu a způsobit nespokojenost vašich zákazníků. Navigační zařízení nebrala až dosud potřeby řidičů náklad automobilů doopravdy v úvahu. Pomalejší, širší, vyšší, delší - plánování tras pro rozměrná vozidla musí probíhat odlišným způsobem. Se službou TomTom WORK je to možné.

 

Bezpečná investice pro Vaše úspory i výdělky

Pro dopravce

TruckSun5150_small

Jedinečný koncept 5150 je bezpečnou investici do zařízení, které reaguje na vaše rostoucí požadavky. Perfektní navigace pro nákladní vozidla a autobusy, s aktuálními mapami a službou LIVE. Dodatečně ji lze rozšířit a připojit k dispečinku pro komplexní logistiku nebo zajistit pokročilou správu vozidla včetně pracovní doby, tachografu, spotřeby PHM.

 

Rychlý kontakt

Tel.: +420 233 373 855

E-mail:  info@tomtomfleet.cz

Kontaktujte mě

 

mapy-a-myto