Pro logistiku

TruckWarehouse

Určeno tam, kde je potřeba mít přehled o pohybu zásilek - logistika a distribuce, firmy s externími dopravci i vlastními vozidly, uživatelé logistických služeb, kurýři.

TomTom Telematics zajišťuje sdílení vlastních i externích dopravních prostředků. Díky unikátnímu ultra-přenosnému řešení "all-in one" máte k dispozici nástroj, který můžete přemístit do nových vozidel behěm 10-ti vteřin a zajistit si tak nejenom track & trace, ale všechny běžné potřeby pro sledování zásilek, včetně zadávání jízdních příkazů a destinací, workflow řidiče, stavových hlášení a komunikace. To vše lze integrovat i s vlastním informačním systémem. Máte k dispozici řešení, díky kterému přesně víte, co se děje v terénu, jaké jsou náklady, kde jsou problémy. Máte k dispozici přesné a aktuální informace pro vašeho zákazníka, kterému odpovídáte za kvalitu jenom vy.

HDtraffic

Na obrázku nahoře vidíte aktuální dopravní situaci a předpokládáné zpoždění.

Chcete také využít výhody, které přineslo řešení 30.000 společnostem již před Vámi? Kontaktujte nás, co nejdříve se Vám ozveme!

 

btn2-chci-upresnit     btn2-chci-vyzkouset     btn2-chci-koupit

DHL Express zajišťuje přepravy s TomTom fleet management

Pro logistiku

DHLvanairSpolečnost DHL Express začlenila do svého systému TomTom WORKsmart™ fleet management solution jako další krok zvyšující kvalitu poskytovaných služeb. Toto řešení přináší nejenom zefektivnění procesů v rámci společnosti DHL Express, ale také kvalitativní sjednocení na straně smluvních dopravců.

 

 

TomTom WORK - rychle dobývá celý svět - včetně šampionátu ve fotbale v Jižní Africe

Pro logistiku

fotbal1Navigace, oboustranná komunikace, on-line  tachograf, dopravní informace, špičkové handsfree, work-flow, statusová hlášení a makra, neomezený počet dispečinků ZDARMA kdekoliv ve světě v různých jazykových mutacích (včetně i češtiny) se třemi druhy map (včetně satelitních Google) - to vše v ceně ALL INCLUSIVE jednoho litru PHM denně na aktivovanou jednotku?!

 

Rychlý kontakt

Tel.: +420 233 373 855

E-mail:  info@tomtomfleet.cz

Kontaktujte mě

 

mapy-a-myto