Pro Vás a Vaše vozidla

pro-vozovy-park

Inovativní řešení pro Váš vozový park, odzkoušené po celé Evropě. Zvolilo jej přes 30.000 firemních zákazníků se svými 400.000 vozidly. Nyní můžete z jeho konkurenčních výhod profitovat i Vy. Přináší výhody pro všechny, včetné významné úspory času:
  • správce vozového parku - přehledy, reporty pro vedení, ...
  • majitele - informace o využití investic do vozového parku a jeho provozu, ...
  • řidiče - navigace, hands-free, jízda mimo kolony, ...
  • dispečink - zakázky, lokalizace, pracovní postupy, ...


Zvolte si priority

Záleží pouze na Vás, které oblasti chcete řešit hned a které později. Lze vyjít ze základní konfigurace a zařízení doplňovat s rostoucími potřebami.

 

pro dopravce vnitrostátní i mezonárodní doprava, rozvozy, distribuce, dodávky, nákladní vozidla, kamiony
pro logistiku vlastní i externí doprava, kde je potřeba mít přehled o zakázce
návěsy bezpečnost vašeho zboží a návěsu on-line nezávisle na tahači, otevření vrat, aktuální teplota a další
OptiDrive 360 ekonomická a bezpečná jízda pro dodávky, osobní a lehká užitková vozidla
aktivní dispečink, zakázky servisní organizace, asistenční služby, kurýři, taxi, ...
jednoduchá kniha jízd osobní vozidla, dodávky, referentská vozidla, vozidla obecného určení
jiné pokud se domníváte, že zde nebylo řešení pro Vás, kontaktujte nás, rádi s Vámi situaci probereme ...


Vždy orientované na uživatele

TomTom je nepřekonatelný důslednou orientací na jednoduché a rychlé ovládání pro uživatele. Tento přístup KISS (Keep It Stupid Simple - nechte to velmi jednoduché) je prioritou i u TomTom Telematics - jak pro řidiče, tak další uživatele. Intuitivní a logické ovládání umožní všem uživatelům rychlou orientaci a příjemné ovládání.

Díky využití KISS budete systém opravdu využívat.

 

pro-vozovy-park


Rychlé nasazení ve firmě

Aplikaci máte zprovozněnou do 48h od Vašeho rozhodnutí. Vybrané jednotky ve vozidlech můžete sami připojit - je to velmi jednoduhé, odpadají náklady za instalaci a přejezd vozidel. V kanceláři není potřeba žádný IT specialista nebo instalace - obdržíte přístupové údaje a můžete okamžitě začít ...

 

pro-vozovy-park


Něco navíc ...

TomTom řeší otázky dopravy i z širšího pohledu a formuje budoucí trendy. Díky tomu získáváte v použité technologii další přidanou hodnotu. Inspirujte se některými příklady, jak můžete získat ještě víc:

  • nejlepší dopravní informace ve vozidle - TomTom Traffic - šetříte čas a peníze
  • navigace pro firmy - s vyřešenou správou
  • vliv navigace při řízení vozidla - méně stresu a kilometrů
  • studie provozu ve městech - v Praze se ve špičce průměrně zdržíte 35 minut

 

pro-vozovy-park


Chcete také využít výhody, které přineslo řešení 400.000 uživetelům již před Vámi? Kontaktujte nás, co nejdříve se Vám ozveme!

 

btn2-chci-upresnit     btn2-chci-vyzkouset     btn2-chci-koupit

Aktuální dopravní situace

Pro Vás a Vaše vozidla

dopravni-informace-most

Dopravní zácpy mohou vaše plány výrazně narušit. Vy a Vaši řidiči tak musíte být upozorněni na problémy, které se na cestě před nimi nacházejí, dokud můžete na ně reagovat, případně se jim vyhnout.

 

Svoje vozidla máte v kapse

Pro Vás a Vaše vozidla

WFmobilePocketSmallDíky aplikaci TomTom WEBFLEET® Mobile můžete svou firmu mít pod kontrolou, i když jste zrovna na cestách. Můžete tak zobrazit, kontrolovat a spravovat své zaměstnance, kteří se nacházejí na různých místech – v libovolnou dobu a ať jste kdekoli. Můžete tak s přehledem zvládat práci, kterou již máte, zatímco v terénu sháníte další.

 

TomTom WORK vítězem soutěže Fleetový produkt roku

Pro Vás a Vaše vozidla

NositelFlt_2010Ve čtvrtek 7. října 2010 večer byly během slavnostního Galavečera v hotelu Corinthia Praha slavnostně vyhlášeny výroční ceny časopisu FLEET firemní automobily- ALD Automotive Fleet Awards 2010.
V kategorii Fleetový produkt roku 2010 - Elektronický / telematický systém - byl vítězem vyhlášen manažerský systém TomTom WORK.

 

Reportáž: Volkswagen CNG Tour 2010

Pro Vás a Vaše vozidla

Pátek, 14 Květen 2010 18:31

vw-tourU Brněnské přehrady to poslední dny žilo. Auta různých značek, kategorií i cenových hladin se sjela na pozvání časopisu FLEET. Akce nazvaná Den s Fleetem se koná již po čtvrté a je určena především manažerům, kteří se starají o správu a řízení vozových parků. Právě oni často rozhodují o nákupu nových vozů a na rozšíření alternativních pohonů můžou mít značný vliv.

 

S propojenými navigacemi TomTom WORK od listopadu již i česky a za české koruny

Pro Vás a Vaše vozidla

sance-pro-vas-uspech-v-podnikaniOd 3. 11. 2009 spouštějí TomTom WORK a jeho Official Partner pro Českou Republiku a Slovensko - společnost D&COMM s.r.o., uživatelské prostředí systému i v českém jazyce na globálním dispečerském rozhraní WEBFLEETwww.tomtomwork.com. Slovenská verze je již rovněž v přípravě. Stávající ani nový uživatel TomTom WORK nyní již nebude muset pro komunikaci s řidiči vyhledávat dispečery se znalostí cizích jazyků.

 

Časopis Fleet uspořádá Volkswagen CNG Tour

Pro Vás a Vaše vozidla

ekologicky-usporneEkonomicky a ekologicky výhodné alternativní pohony jsou předmětem zájmu stále většího počtu českých firem. Jednu z velmi účinných variant je pohon na stlačený zemní plyn – CNG. Časopis FLEET firemní automobily spolu se svými partnery, společnostmi Import Volkswagen Group, RWE Plynoprojekt, LeasePlan a D&Comm, zorganizuje 11. května prezentační akci zaměřenou na využití CNG jako paliva v osobní dopravě, zejména s akcentem na potřeby a provozní úspory firemních autoparků. Během akce se na 30 manažerů spjatých s pořizováním a správou fleetů seznámí se současným stavem rozvoje distribuční sítě CNG a na zhruba osmdesátikilometrové trase v okolí Brna si vyzkouší vozy značky Volkswagen s pohonem na toto ekologické a úsporné palivo.

logo

 

 

Rychlý kontakt

Tel.: +420 233 373 855

E-mail:  info@tomtomfleet.cz

Kontaktujte mě

 

Elektronická kniha jízd

gps-do-auta-zdarma
  

Jízdní příkazy a zakázky

Jízdní příkazy a zakázky
  

Pro dopravce

TRuckCarpet549px
  

Pro logistiku

TruckWarehouse