Pro obchodní oddělení

DriverAndNavi

Jste obchodní ředitel nebo vedoucí obchodního oddělení? Pokud ano, vítejte v sekci, která je určená právě vám, zejména pokud hledáte manažerský systém, díky kterému získáte dokonalý přehled o činnosti vašich mobilních obchodníků.

Potřebujete snížit náklady na provoz vozidel? Podívejte se na možnosti hodnocení řidičských návyků s cílem snížené spotřeby a nákladů na údržu vozidel. Díky případným benefitům můžete řidiče motivovat k ještě vyšším úsporám.

Chcete zvýšit výkonnost a předejít čekáním v dopravních kolonách? Zejména v dnešení době prochází naše silniční siť řadou rekonstrukcí. Získejte další informace o TomTom Traffic.

Chcete také využít výhody, které přineslo řešení 460.000 uživetelům již před Vámi? Kontaktujte nás, co nejdříve se Vám ozveme!

 

btn2-chci-upresnit     btn2-chci-vyzkouset     btn1-chci-koupit

TomTom WORK optimalizuje práci obchodníků

Pro obchodní oddělení

Dashboard1SmallMáte problémy s efektivním řízením obchodníků? Nejste si jisti, zda obchodník vyjíždí každodenně na cesty k zákazníkům včas? Chcete zjistit, zda jsou vaši obchodníci schopní si dobře organizovat svojí práci v terénu? Zapomínají vaši obchodníci evidovat přímo na místě požadavky klientů? Máme pro vás profesionální, globální a přitom levné řešení!

 

Rychlý kontakt

Tel.: +420 233 373 855

E-mail:  info@tomtomfleet.cz

Kontaktujte mě