Navigace pro kamiony

Pro dopravce

navigace-pro-kamiony-silnice

TomTom Telematics je výrobcem špičkových navigací pro nákladní auta a profesionální řidiče. Zařízení obsahuje vše, co je potřeba pro kvalitní práci řidiče, úsporu kilometrů a času. Jedná se o model PRO5150TRUCK LIVE s 5" dotykovou obrazovkou.


Seznamte se:

     →  mapy pokrývají Evropu
     →  doživotní aktualizace map
     →  inteligentní itinerář a plánování trasy
     →  aktuální dopravní situace
     →  možnost rozšířit o dispečink
     →  TomTom disponuje vlastními mapovými daty

btn2-chci-upresnit     btn2-chci-koupit


Pokrytí mapami - Evropa

Vlastní mapy pokrývají hustou silniční síť celé Evropy a obsahují státy (99,9%) Andora, Rakousko, Belgie, Česká republika, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Německo, Gibraltar, Řecko, Maďarsko, Irsko, Itálie, Lichtenštejnsko, Litva, Lucembursko, Malta, Monako, Nizozemsko Norsko, Polsko, Portugalsko, San Marino, Slovensko, Slovinsko, Španělsko (včetně Kanárských ostrovů), Švédsko, Švýcarsko, Vatikán, Spojené království, (včetně Normanských ostrovů), částečné pokrytí pro státy Bulharsko, Chorvatsko, Lotyšsko, Rumunsko, Turecko, Ukrajina, Ruská federace a spojující komunikace pro Albánii.

Omezení kvůli rozměrům, hmotnosti a nebezpečným materiálům na hlavních a spojovacích silnicích je použito v Belgii, Dánsku, Francii, Irsku, Itálii, Lucembursku, Maďarsku, Německu, Nizozemsku, Portugalsku, Rakousku, Spojeném království, Španělsku, Švédsku a Švýcarsku a hlavní silnice v České republice, Finsku, Řecku, Norsku, Polsku, Slovinsku a na Slovensku.

↑ Nahoru

 

navigace-pro-kamiony-mapa


Aktualizace map

Navigace obsahuje doživoatní aktualizaci map. TomTom vydává novou mapu každé 3 měsíce. V případě připojení navigace k počítači se proveden aktualizace nejenom programového vybavení (firmware) ale také nejaktuálnější vydané mapy.

Kromě toho se však můžete zdarma zapojit také do programu MapShare. Zde jsou sdíleny veškeré úpravy map, které provedli ostatní uživatelé a sdílet s nimi jejich poznatky.

↑ Nahoru

 

navigace-pro-kamiony-5150-truck


Inteligentní itinerář a trasa

Při plánovaní trasy nemusíte plánovat pouze z bodu A (nebo současného místa) do bodu B, můžete ale také zvolit průjezdní body. Ty lze zadat nejenom adresou, ale také např. kliknutím v mapě.

V případě tranzitu přes město můžete vhodným postupem na navigaci vygenerovat trasu, která vede obchvatem, nikoliv přes centrální náměstí. Postup pro inteligentní itinerář je uveden zde.

Pokud máte již vygenerovanou trasu pro nákladní vozidlo, je možné si mapu s trasou zvětšit a prohlédnout si místa, která není možné projet vozidlem se zadanými parametry. Navíc je možné i zobrazit důvod (rozměry, hmotnost, zákaz, ...).

↑ Nahoru

 

navigace-pro-kamiony-souhrn-obrazovka


Aktuální dopravní situace a rychlostní kamery

Součástí navigace je jednoroční využívíní nejlepšího dopravního zpravodajství TomTom Traffic. Informace jsou automaticky aktualizovány non.stop 24/7 každé 2 minuty a službu lze používat jak v ČR, tak většině Evropy.

Součástí služby LIVE jsou také informace o rychlostních kamerách.

↑ Nahoru

 

navigace-pro-kamiony-dopravni-informace

 


Rozšíření o dispečink Webfleet

Navigaci lze rozšířit o připojení k dispečinku. Tím je zajištěna komunikace mezi dispečerem a řidičem, možnost zasílání zakázek, informace o stavu zakázky a pohybu vozidla. Získáváte tak plnohodnotnáý nástroj pro správu zakázek a logistiku přeprav. Další informace znaleznete v sekci pro dopravce nebo pro logistiku.

Kontaktujte nás, pokud máte o službu Webfleet. zájem.

↑ Nahoru

 

pro-servis-dispecink

 


Další možnosti

Zařízení nabízí řadu další možností:

  • IQ Routes - statistické zpoždění dopravy trase
  • Speciální algoritmy pro plánování trasy nákladních vozidel
  • Možnost využít i pro osobní vozidla
  • Definice POI (body zájmu), včetně vlastních míst
  • Handsfree pro vhodný mobilní telefon
  • Alternativní upevnění na palubní desce pomocí samolepícího disku

↑ Nahoru

 

btn2-chci-upresnit     btn2-chci-koupit

Rychlý kontakt

Tel.: +420 233 373 855

E-mail:  info@tomtomfleet.cz

Kontaktujte mě

 

mapy-a-myto